Unikāls risinājums

  • Mēs esam tehnoloģiski orientēts uzņēmums. Mēs pastāvīgi pētām un plaši izmantojam jaunākos sasniegumus informācijas tehnoloģiju jomā. Klientiem piedāvātie IT risinājumi ir mūsu unikāla izstrāde, kuru esam rūpīgi izpētījuši, un to plaši pielieto mūsu klienti. Programmai FinaWin® ir tūkstošiem lietotāju.
  • FinaWin® programmtūras liela priekšrocība ir tā, kā pielietotās unikālās tehnoloģijas, plašā analītika un funkcionalitāte ļauj veidot sarežģītus uzskaites modeļus un īsa laika periodā pielāgot tos uzņēmuma individuālai specifikai.
  • FinaWin® programmas ir ļoti elastīgas: var papildināt datu bāžu tabulas, var mainīt interfeisu, darba vietas konfigurāciju, dokumentu ievadformas un tās apstrādes algoritmus, var veidot jebkura veida atskaites.
  • Ļoti ērts un vienkāršs interfeiss, ātra pamatdatu ievadīšana un atskaišu sagatavošana, efektīva ieviešanas metodoloģija nodrošina ātru darba uzsākšanu un praktisku programmatūras pielietošanu.
  • FinaWin® ļauj koriģēt datus, ņemot vērā likumdošanas ierobežojumus un pasūtītāja vēlmes. Katram lietotājam var individuāli noskaņot viņa tiesības pieejai pie informācijas.
  • Īpaša projektu realizācijas metodika, t.s. iteratīva projektu tehnoloģija, ļauj realizēt projektus arī ar neskaidrām prasībām. Paralēli projekta realizācijai notiek secīga pasūtītāja prasību konkretizēšana, kā rezultātā klients iegūst tieši to, kas viņam ir vajadzīgs. Pateicoties tam, projekta realizācijas termiņi būtiski samazinās, projekta izmaksas var prognozēt jau sākumā.
  • Augstākās drošības pakāpes Eiropas Savienības finansēšanas līdzekļu uzskaiti un mūsu LINUX OS servera instalāciju ir apstiprinājis starptautiskais audits.
  • Visas programmas tiek individuāli pielāgotas katram pasūtītājam un dinamiski attīstītas, lai apmierinātu mūsu klientu augošās prasības. Lietotājiem tiek piedāvāts plašs atskaišu klāsts.
  • Programmas apkalpošana, ko veic pats izstrādātājs, kā tas ir mūsu gadījumā, vienmēr ir kvalitatīvāka un drošāka, pateicoties pieredzei, detalizētai produkta pārzināšanai. Mēs spējam nodrošināt ātru reaģēšanu uz pasūtījumiem, pasūtītāja vajadzībām. Ar vēlmi nodrošināt saviem klientiem kvalitatīvu servisu SolCraft SIA sertificējis apkalpošanas procesus saskaņā ar kvalitātes vadības standartiem ISO 9001:2008.