Programmatūra apsaimniekošanai

Programmatūra apsaimniekošanai

Mūsdienās ar tradicionālo uzskaiti kļūst arvien grūtāk izsekot līdzi tipiskiem apsaimniekotāja ikdienas scenārijiem – iekavētai īres maksai, nomas līguma derīguma termiņiem, svarīgu paziņojumu nosūtīšanai īrniekiem un sadarbības partneriem, utml. Atbrīvojiet savu laiku ar SolCraft automatizētu brīdinājumu, atgādinājumus un īpašuma pārvaldīšanas programmatūru!
Nekustamā īpašuma īpašniekiem un pārvaldītājiem ir nepieciešams uzticams veids, kā nodrošināt precīzu uzskaiti visiem saviem īpašumiem un tajos sniegtajiem pakalpojumiem. Ziņošanas sistēma sniedz jums reālā laika panelī aktuālu pārskatu par, piemēram, nomas maksu un izdevumiem, sadalījumu pa naudas plūsmām, skaitītāju stāvokli objektā un citu svarīgu metriku. Ziņošanas sistēma palīdz ātri revidēt periodu vai visu gadu, salīdzināt darījumus vienā ekrānā, identificēt neatbilstības, trūkstošo nomas maksu, dubultus maksājumus - tas savukārt ļauj izvairīties no neprecīzas nodokļu deklarēšanas un novērš kavējuma naudas.
SolCraft nodrošina pielāgojamu ienākumu un izdevumu pārskatu - izvēlieties un sakārtojiet ar nekustamo īpašumu saistīto dokumentu sarakstu, izvēlieties datumu diapazonu, un radiet ātru kopsavilkumu vai detalizētu ziņojumu, kas ietver sarakstu ar visiem darījumiem.
Jūsu dati un darījumi tiek droši aizsargāti SolCraft sistēmā. SolCraft izmanto modernu servera tehnoloģiju, kas nodrošina, ka jūsu dati tiek droši pārsūtīti un glabāti. Dati tiek droši glabāti un uzraudzīti 24/7/365 pret uzbrukumiem, robottīkliem, pikšķerēšanas veida izkrāpšanu un citiem tiešsaistes draudiem.
SolCraft analīzes paneļi sniedz reālā laika novērtējumu katram īpašumam portfelī, lai palīdzētu jums gūt operatīvu pārskatu par jūsu investīcijām. Jūs varat izsekot ienākošajiem maksājumiem, skatīt neto pamatdarbības ienākumus/izdevumus, naudas plūsmu - gan individuāli, gan pa objektiem, gan kopumā. Iespējams skatīt specifiskus griezumus, kas var ietvert atsevišķas īpašības vai visu portfeli, iegūt skaidru priekšstatu par savu ieguldījumu vērtību, veikt korekcijas un sasniegt maksimālo vērtību nākotnē.

SolCraft programmatūra padara darījumus veikšanu par ļoti vieglu. Apsaimniekošanas programmatūras dzinējs nodrošina vairākas galvenās funkcijas:

  • Darījuma ierakstīšana. Ierakstīt darījumus ar tikai pāris vienkāršiem klikšķiem. No darījuma ieraksta, SolCraft uzskaitīs visu nepieciešamo - vienkārši sekojiet norādēm.
  • Atkārtoti Darījumi. Uzstādiet atkārtotos darījumus, lai ietaupītu laiku un novērstu papildus ierakstus. Atsevišķam darījumam iespējami Pielikumi. Saglabājiet kopijas čekus, kvītis, rēķinus, attēlus vai jebkuru citu svarīgu dokumentu kopijas, pievienojiet tos atsevišķiem darījumiem vai vienkārši faila pielikumu formā.
  • Adrešu grāmata. SolCraft adrešu grāmata vienkāršo procesus, lai īpašuma pārvaldītāji varētu sekotu ne tikai katram īrniekam, bet arī pārdevējam, sadarbības partnerim un darbuzņēmējiem. Viegli veikt labojumus un atjauninājumus adrešu grāmatā ar dažiem vienkāršiem klikšķiem.
  • Īrnieku portāls - paver tiešsaistes kanālu ar īpašniekiem vai apsaimniekotājiem, racionalizē pieprasījumus un citus paziņojumus, novērš nepieciešamību pēc tālruņa zvaniem, e-pastiem un vēstulēm. Kad dota piekļuve portālam, īrnieki var ērti iesniegt remonta pieprasījumus, kas var ietvert foto attēlus kopā ar aprakstu par remontu, kas nepieciešams. Īpašnieks vai īpašuma pārvaldnieks var nosūtīt remonta pieprasījumu darbuzņēmējam, nodrošinot ka tie būs pilnībā gatavi, un ar pareizu aprakstu. Īrnieki var izmantot iespēju portālā maksāt ikmēneša nomas maksu, nosūtīt piezīmes un nodrošināt saziņu ar īpašuma pārvaldnieku. Īpašuma īpašnieki var izmantot īrnieku portālu kā ātru veidu izdarīt paziņojumus, vācot informāciju, vai sūtot brīdinājumus nomniekiem par kavētu nomas maksu vai citiem pakalpojumiem.
  • Īpašnieku portāls atver sakaru līniju starp nekustamā īpašuma īpašniekiem un vadītājiem, kur viņi var efektīvi komunicēt un dalīties ar svarīgu darījumu un portfeļa informāciju.
  • Tiešsaistes lietojumprogrammas. Jūs varat piedāvāt un strādāt ar nomas pieteikumiem tiešsaistē. SolCraft programma apkopo un izvērtē pretendenta svarīgāko informāciju, tostarp paredzamo kredīta apjomu, bruto ienākumus un vēlamo nomas uzsākšanas datumu, ļaujot īpašniekam vai pārvaldniekam ātri salīdzināt, un izvēlēties sev atbilstošāko variantu.
  • Pilna dokumentu pārvaldība. Īpašuma vadība var būt dokumentu-intensīvs process. Ar SolCraft, jūs vairs nekad nenoliksiet nevietā un nepazaudēsiet dokumentus. SolCraft elektroniski uztur pieteikumus, nomas līgumus, īres līgumus, pārbaudes aktus, utt. dokumentus viegli pieejamus tiešsaistē. Var bez aizkavēšanās iegūt vakardienas vai pirms vairākiem gadiem radītus dokumentus, un tādejādi ekonomēt laiku.

Atpakaļ uz sarakstu