Programmatūra loģistikai

Loģistikas risinājumi

Loģistikas uzņēmumi šodien intensīvi strādā, lai pilnveidotu savus transporta un loģistikas vadības procesus, palielinātu efektivitāti, klientu apmierinātību un peļņas normu. SolCraft transportēšanas vadības un loģistikas risinājumi efektīvi pārvalda visu pilna cikla transportēšanas procesu - no tālejošas darbības stratēģijas un plānošanas, līdz ikdienas uzdevumu izpildei.

Loģistikas nozares mūsdienu izaicinājums ir rentabilitātes noturēšana mūsdienu sarežģītajā globālajā tirgū. Transporta un loģistikas vadības loma būtībā ir vienkārša – saņemt un piegādāt preci īstajā vietā īstajā laikā un ar viszemākajām izmaksām. Konkurences ziņā transporta un loģistikas bizness ir atkarīgs no ātruma un biznesa inteliģences - ātri pieņemot lēmumus darbībās un operācijās, uzraudzība katrā ķēdes solī, vislabāko un pilnīgāko pakalpojumu piedāvājums – tas ir tas ko klienti sagaida. Šā mērķa sasniegšana ir izaicinājums šodienas sarežģītajā globālajā vidē. Uzņēmumi izjūt spēcīgu spiedienu vairāk nekā jebkad agrāk, lai pilnveidotu savu darbību un pārvarētu aktuālās ekonomikas, vides un rūpniecības problēmas, vienlaikus apmierinot klientu vēlmes, kas strauji pieaug.

Globālā tirdzniecība ievērojami pieaug, tādejādi radot spriedzi piegādes ķēdēs un palielinot kopējās piegādes izmaksas. Saskaroties ar šīm un daudzām citām problēmām, loģistikas uzņēmumiem nepieciešams racionalizēt savus transporta un loģistikas procesus, lai palielinātu piegādes ķēdes efektivitāti, klientu apmierinātību un peļņu. SolCraft piedāvātā programmatūra FinaWin efektīvi risina loģistikas biznesa jautājumus.

Jau vairāk nekā 20 gadus SolCraft izstrādā programmatūras risinājumus, ir radījis integrētus transporta un loģistikas pārvaldības risinājumus lielākajiem nozares uzņēmumiem. Mūsu klienti vienmēr redz patiesos rezultātus, kas ir būtiski, lai stratēģiski virzītu savas resursus, samazinātu izmaksas, maksimizētu efektivitāti, uzlabotu pakalpojumu līmeni un palielinātu peļņas normu.

SolCraft ir visaptveroši risinājumi lai efektīvi pārvaldītu visu loģistikas cikla transportēšanas procesu - no longrange stratēģijas un darbības plānošanas, līdz ikdienas uzdevumu izpildei. Runājot par sūtījuma redzamību, maksājumu/norēķinu vai darbības analīzes pārskatiem, SolCraft integrētā modulārā risinājuma komplekts ir viegli konfigurējams, lai atbilstu jūsu pašreizējām un nākotnes vajadzībām. Nodrošinot loģistikas optimizāciju un piegādes ķēdes redzamību, SolCraft dod jums visus rīkus, lai palielinātu peļņu un akciju vērtību, samazinātu izmaksas, racionalizētu produktivitāti, uzlabotu klientu apkalpošanu un veicinātu tirdzniecības partneru sadarbību.

SolCraft Transporta un loģistikas pārvaldības risinājumi var palīdzēt jūsu uzņēmumam sasniegt galvenos mērķus, vienlaikus nodrošinot tradicionālās priekšrocības - zemākas pārvadājumu izmaksas, un uzlabotu kompānijas aktīvu izmantošanu. Risinājums arī dod jums iespēju īstenot transporta un loģistikas plānošanas procesus, kas virza klientu pieprasījumu un optimizē piegādes.

Laiks ir nauda. SolCraft un loģistikas vadības risinājumi automatizē un racionalizē biznesa procesus, tādējādi ievērojami samazinot administratīvās un ekspluatācijas izmaksas, vienlaikus palielinot produktivitāti un atpazīstamību. Nodrošinot standartizāciju visā Jūsu iepirkuma, plānošanas, izpildes un kravu revīzijas procesā, papildus centralizējot loģistiku, SolCraft IT risinājumi ātri apkopo un dod precīzu informāciju visā lēmumu pieņemšanas un piegādes ķēdē. Automatizējot ikdienas procesus, SolCraft samazina nepieciešamību pēc manuālas datu ievades, kā rezultātā iegūst laika un naudas ietaupījumu. SolCraft programmatūra dod iespēju automātiski pārvaldīt procesus izmantojot lietotāja definētus izņēmumus un ierobežojumus - automātiski noteikt un atrisināt standarta jautājumus, prasot manuālu iesaistīšanos tikai unikāliem izņēmumiem. Pārdalot resursus atbilstoši konkrētām darbībām, palielināsies peļņa jūsu uzņēmumam.

Atpakaļ uz sarakstu