Programmatūra grāmatvežiem

Grāmatvedības un biznesa vadības programmatūras komplekss FinaWin, ietver visus grāmatveža ikdienā nepieciešamos moduļus, piemēram, kreditoru/debitoru parādus, algas uzskaiti, brīdinājumu serveri, personāldaļu, utt. Priekšrocība ir tā, ka jums varat iegādāties šos moduļus atsevišķi, un jebkura to kombinācija strādā kopā. Uzņēmumu grāmatvedības programmatūrā FinaWin arīdzan pieejama darba plūsmas pārvaldība. Grāmatvedības programma FinaWin ir vienkārši lietojama strādā uz praktiski jebkuras ikdienas datora konfigurācijas.

SolCraft produkts pastāvīgi attīstās, lai atbilstu visprasīgākā grāmatveža vajadzībām un spētu augt kopā ar jūsu uzņēmumu. FinaWin ir saderīga ar visiem populārākajiem datu formātiem, kas varētu būt noderīgi, ja jums ir nepieciešams apmainīties datiem ar grāmatvedi, kurš izmanto kādu citu programmu vai datu formātu. FinaWin programmatūra ir gan online, gan offline risinājums, kur rēķinus, dokumentus un aprēķinus, var sūtīt gan izmantojot tiešsaistes e-pasta kontus, gan citus sakaru kanālus.

FinaWin grāmatvedības programmatūra ir piedzīvojusi daudzas nozīmīgas izmaiņas un uzlabojumus savā jaunākajā versijā - pilnveidojot standarta un jau esošo funkcionalitāti - iespējām izveidot rēķinus, saglabāt klientu un piegādātāju informāciju, veidot virsgrāmatas un žurnāla ziņojumus, utt., ieviesta arī virkne jaunu - drukāt uzlīmes un pavadzīmes, konfigurēt algas, izsekot inventāru. Daudzi no šiem pielāgojumiem ietver iespēju pievienot individuālus laukus, kā arī iespēju papildus saglabāt dokumentus un attēlus. Tas viss papildināts ar meklēšanas rīkiem, lai atrastu jebkāda veida datus.
Viens noderīgs rīks dod jums iespēju uzglabāt klientu statusus, kas fiksē klientu datus, piemēram - darījumu vēsturi, neapmaksātos rēķinus un maksājumu vēsturi. Jaunajā versijā paredzēta iespēja veidot savienojumu ar POS sistēmām un programmatūru, svītru kodiem, mobilajiem datu termināliem, un citām iekārtām. Sistēma var radīt profesionāla izskata rēķinus un jau standartā nodrošina pēc noklusējuma vairāk nekā 100 veidu ziņojumus un formas.

FinaWin piedāvā saderīgām mobilajām ierīcēm tiešsaistes iespēju caur interneta portālu, t.s. WebServisu Tāpat varat sistēmai pievienot kredītkaršu apstrādes, algas/nodokļu programmatūru un personāldaļas funkcionalitāti. Sistēma var eksportēt datus uz Excel, un ja nepieciešams piedāvā papildus integrāciju ar citu programmatūru, piemēram, Word, Outlook, tiešsaistes pakalpojumiem, mobilajām platformām vai EDS un banku programmatūru.

Grāmatvežiem

Atpakaļ uz sarakstu

Saņemt piedāvājumu


Produkti: