Atsauksmes

 • "Uzņēmuma "Solcraft" kvalificēti programmētāji ņem vērā klienta vēlmes darbā ar programmu kompleksu un ja rodas kāda problēma, risina to ātri un savlaicīgi. Ceram arī turpmāk uz pozitīvu sadarbību ar SIA "Solcraft"."

  Tatjana Sedunova

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA "Rīgas luksofors" galvenā grāmatvede

 • "Sadarbība ar SIA "SOLCRAFT" mūsu uzņēmumam ilgst divus gadus, bet šajā salīdzinoši neilgajā laika posmā esam pārliecinājušies, ka "SOLCRAFT" ir uzņēmums, kura darbības pamatos ir gan profesionālas zināšanas, gan lieliski organizēts klientu serviss."

  Inta Milzere

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA "MMD Serviss" galvenā grāmatvede

 • "Мы с удовольствием продолжаем сотрудничать с фирмой SolCraft и  другим рекомендуем обращаться к ним за помощью и советом в деле решения информационно-финансово-программных проблем."

  Zoja Maldere

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA "EKL/LS" galvenā grāmatvede

 • "Jūsu kompānijas vērtīgs kapitāls ir Jūsu speciālisti. Paldies Jums!"

  Oļegs Hazanovs

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA "Konti BS" valdes loceklis

 • "Visi nepieciešamie uzlabojumi un normatīvo aktu izmaiņas tiek ieviestas ļoti ātri un operatīvi. SIA "Advance Tehnology" ir ļoti apmierināti ar veiksmīgu savstarpējo sadarbību."

  J.Tarikins

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA "Advance Tehnology" izpilddirektors

 • "SC Fina Win programmu komplekss pilnīgi atbilst Pasūtītāja finansu un grāmatvedības uzskaites sistēmas prasībam. Tiek nodrošinātas visas nepieciešamās atskaites VID , kas atbilst pēdējām likumdošanas izmaiņām."

  A.Zīverts

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA "Augstceltne" viceprezidents