Atsauksmes

 • “SIA “SolCraft” speciālisti uzklausa mūsu priekšlikumus un tos sekmīgi ietver esošajā programmā. Savlaicīgi tiek veikti labojumi, kas saistīti ar izmaiņām likumdošanā. Apkalpošanas līguma ietvaros, ja rodas kādas neskaidŗibas, saņemam operatīvu, kvalitatīvu palīdzību.  SIA ,,RE&RE" darbinieki ir apmierināti ar grāmatvedības un uzskaites sistēmas iespējām, ko nodrošina SIA “SolCraft”. 

  Aleksandrs Kalniņš

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA,,RE&RE" valdes loceklis

 • “Kopīgi īstenojot projektus, SIA “Krūza” pārliecinājās, ka SIA “SolCraft” speciālisti izrāda iniciatīvu,  apzina klienta vajadzības, un piedāvā optimizētus un vispiemērotākos risinājumus.”  

  Jurijs Sasko

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA “Krūza” valdes priekšsēdētājs

 • "SIA SolCraft izprot mūsu kā sava klienta vajadzības, sniedzot kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus. Viens no būtiskākajiem faktoriem, kāpēc sadarbojamies ar SIA “SolCraft”, ir konsultāciju sniegšana steidzamības kārtā, īsos termiņos, tāpēc varam apliecināt, ka sadarbības gaitā SIA “SolCraft” ir spēja rast risinājumus šādām situācijām un ir pierādījis sevi kā sadarbības partneri kam...

  Uldis Kvants

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA "Beatus" valdes priekšsēdētājs

 • "Sadarbība ar "SIA Solcraft" ļauj mūsu uzņēmumam strādāt nākotnē, uzlabojot grāmatvedības un kontroles pakalpojumu servisu, jo apkalpojamo objektu daudz un šinī jomā tiek ieguldīts liels darbs attīstībai."  

  Guntis Osis

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA “Balt Aliance” valdes loceklis

 • "Novērtējot SIA “SolCraft” profesionalitāti un darbinieku atsaucību, sadarbību noteikti turpināsim arī nākotnē."  

  Jānis Kasalis

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA “Rīgas Universālais termināls”

 • "Mūsu ilgstošās partnerattiecības ar jūsu uzņēmumu pastāv, pateicoties individuālai pieejai atbilstoši mūsu vajadzībām un jūsu programmatūras nepārtrauktai īstenošanai."

  I.Verniba

  Lasīt visu atsauksmi

  SIA "Massory Ltd." valdes loceklis