Aktuālākais no Solcraft

Informējam

Informējam, ka sakarā ar Solcraft SIA 25 gadu jubilejas svinībām šā gada 2. decembrī Solcraft SIA darba laiks būs no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Pievienots: 1.December, 2016

Lasīt vairāk

Cienījamie klienti un sadarbības partneri!

Šī gada 15. augustā SolCraft SIA noticis kārtējais kvalitātes sistēmas uzraudzības audits ISO 9001:2008, ko veica mūsu ilggadējais sadarbības partneris BM Trada Latvija SIA.  Audita laikā netika atklātas neatbilstības, līdz ar to, mums ir tas gods Jums paziņot, ka SolCraft SIA ir veiksmīgi pārsertificēta pēc UKAS Management Systems ISO 9001:2008 standarta šādā jomā: IT risinājumu ieviešana un...

Pievienots: 17.August, 2016

Lasīt vairāk

Informējam, ka 2016. gadā ir stājušās spēkā izmaiņas likumā „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”

Informējam, ka 2016. gadā ir stājušās spēkā izmaiņas likumā „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” 8. pantā ir veiktas izmaiņas – dotais pants papildināts ar 5.2 daļu sekojošā redakcijā: „5.2 Šā panta piektajā daļā noteikto procentuālo ierobežojumu — 10 procenti no maksātājam aprēķinātās bruto darba samaksas taksācijas gadā — nepiemēro maksātājam proporcionāli par tām taksācijas gada kalendāra...

Pievienots: 27.April, 2016

Lasīt vairāk

Publikācija avīzē "Saldus Zeme"

Publikācija avīzē "Saldus Zeme"

“Pienāca laiks, kad sapratām: kaut kas jāmaina, jovajadzības bija lielākas nekā tehniskās iespējas,”saka SIA Pampāļi galvenā grāmatvede Līga Opolta.

Pievienots: 27.April, 2016

Lasīt vairāk

Valsts ieņēmumu dienesta pateicība

Valsts ieņēmumu dienesta pateicība

Valsts ieņēmumu dienests ar godu apliecina, ka Solcraft SIA ir godprātīgi pildījusi normatīvajos aktos noteiktās saistības un veikusi ievērojamas iemaksas valsts budžetā.

Pievienots: 27.April, 2016

Lasīt vairāk