Padari sarežģīto vienkāršu ar FinaWin

Kopš 1991.gada mūsu uzņēmums ir vadošais grāmatvedības un biznesa vadības programmatūras izstrādātājs Latvijā ar ilggadēju pieredzi un labu reputāciju. Mēs piedāvājam plašam klientu lokam augstas kvalitātes programmproduktu FinaWin®.

FinaWin® — universāla grāmatvedības un uzņēmuma resursu vadības(ERP) programmatūra, kas balstīta uz modernākajām tehnoloģijām ar plašu interneta funkciju klāstu. Jaudīga funkcionāla integrēta kompleksa struktūra spēj nodrošināt augstas sarežģītības pakāpes biznesa modeļa uzskaites realizāciju dažādās nozarēs un paredzēta vidējiem un lieliem uzņēmumiem.

FinaWin® balstīta uz moduļu sistēmas pamata. Programmas moduļi Finanses un Dokumenti, Alga, Personāldaļa, Preces un pakalpojumi/ Noliktava, Materiālās vērtības/ Pamatlīdzekļi, Darba plūsma, Dokumentu vadība/ Lietvedība, ka arī WEB moduļi – i-Tabele, i-SelfService, WebService un citi produkti veido vienotu jaudīgu sistēmu.

Programmas minimālā komplektācija - pamatmodulis, ar kuru ir saistītas papildus opcijas un to sastāvu nosaka individuāli katram pasūtītājam. Sistēmas modulāra uzbūve dod iespēju optimāli komplektēt konkrēta lietotāja darba vietu, saskaņā ar darbinieka funkcijām.

Mūsu darbības mērķis: izstrādāt viskvalitatīvāko un vislabāko programmatūru, kas apmierinās jebkura pasūtītāja prasības.

Ar FinaWin® palīdzību jebkurā brīdī Jūs saņemsiet aktuālāko informāciju par uzņēmuma darbības rādītājiem.

  • FinaWin® uzlabo un optimizē biznesa procesus.
  • FinaWin® nodrošina kvalitatīvu projektu pārvaldi.
  • Ar FinaWin® palīdzību Jūsu rīcībā vienmēr ir efektīvi kontroles rīki.