Maksā tikai par to, ko lieto!

  • Programmu kompleksa FinaWin® moduļu arhitektūra ļauj katram uzņēmumam individuāli izvēlēties programmatūras sastāvu. Programmatūras minimālā komplektācija ir pamatmodulis, ar kuru ir saistītas papildus opcijas un to funkcionalitāte (programmatūras konfigurācija), ko nosaka individuāli katram pasūtītājam.
  • Sistēmas modulārā uzbūve dod iespēju optimāli komplektēt katru lietotāja darba vietu atbilstoši ikdienas darba funkcijām. Rezultātā, pasūtītājs saņem un maksā tikai par tiem moduļiem, ko reali lieto, nepārmaksājot par lieku funkciolitāti.
  • Pēc programmatūras iegādes Jūs saņemsiet apmācību un standarta grāmatvedības uzskaites pielāgošanu.
  • Mūsu klientu interesēs mēs pastāvīgi pētām un plaši izmantojam Open Source (bezmaksas) produktus un komponentes. Jā tie reāli pilnveido funkcionālās iespējas, būtiski uzlabo ātrdarbību, vienkāršo darbu ieviešam tos savas programmas. Tas ievērojami samazina projektu izmaksas.
  • Tehnoloģiski ir iespējams izmantot Windows, Linux, Unix operētājsistēmas kā datu bāzes servera platformu. Pateicoties tam, ka OS Linux ir Open Source (bezmaksas) produkts, mēs plāši piedāvājam OS Linux servera instalāciju. Šobrīd mūsu Linux servera instalācija ir specializēti noskaņota un izstrādāta ar augstas drošības pakāpi, kas ir apstiprināta starptautiskā auditā.
  • Solcraft ir vietējais izstrādātājs un pie mums nav gada maksas par tiesībām izmantot iegādāto programmatūru. Jūs maksājiet tikai par mūsu pakalpojumiem.
  • Izdevīga uzturēšana. FinaWin® programmas ir ļoti elastīgas. SQL datu apstrādes tehnoloģijas izmantošana ļauj ātri un rentabli pielāgot programmu konkrētām vajadzībām, kā arī sniedz izstrādātājiem iespēju veikt izmaiņas un papildinājumus par saprātīgām cenām. FinaWin® programmas lielā mērā var pielāgot arī pasūtītāja IT speciālists.
  • FinaWin® ir optimāla izvēle, ņemot vērā cenu, kvalitāti, funkcionalitāti un tehnoloģijas līmeni. FinaWin® jaunākā versija ir labākā investīcija Jūsu uzņēmumā!