Attīstība un likumdošana

SolCraft SIA attīsta savu programmu kompleksu atbilstoši mūsdienu tirgus un individuālām pasūtītāju prasībām. FinaWin® attīstība notiek nepārtraukti un katru gadu mēs nākam klajā ar visas savas programmas jaunām versijām. Jaunajās programmu versijās tiek izmantoti modernie programmēšanas līdzekļi - augstākā tehnoloģiskā līmeņa nodrošināšana.

Ar FinaWin® variet būt pārliecināti, ka, apstākļiem mainoties, nebūs jāmaina grāmatvedības biznesa vadības programma. Programma atbalsta Jūsu uzņēmuma attīstību un aug līdzi. Funkcionalitāte un datu apjomi nav ierobežoti. Pielietota tehnoloģija ļauj efektīvi apstrādāt lielu datu apjomu un nodrošināt stabilitāti un datu drošību.

Augošas uzņēmumus novērtē mērogošanas iespējas - programmai un var būt 1, 10, 100 un vairāk lietotāju gan lokālajā tīklā, gan attālinātās, jebkura brīdi var paplašināt savu konfigurāciju līdz nepieciešamai funkcionalitātei.

Solcraft pastāvīgi pilnveido savus izstrādātos IT produktus, piedāvājot jaunākos un modernākos risinājumus grāmatvedības un uzņēmuma vadības programmu izstrādes jomā. Pēc projekta realizācijas mūsu klientiem ir garantēta programmas attīstība un uzturēšana: apkalpošana, apmācība, likumdošanas izmaiņu ieviešana, papildus funkcionalitātes nodrošināšana.

Mēs garantējam, ka mūsu programmas 100% atbilst Latvijas un Eiropas Savienības likumdošanai. Esiet pārliecināti – mēs, kā vietējais izstrādātājs, sekojam, informējam un savlaicīgi ieviešam visas likumdošanas izmaiņas. Likumdošanas izmaiņu gadījumā katram uzņēmumam tiek piedāvātas gan standarta, gan individuālas programmas noskaņas.